ikona telefonu ikona e-mail

O mnie

Dr n. med. Małgorzata Krasnodębska-Kiljańska
specjalista endokrynolog, androlog kliniczny

Od początku swojej drogi zawodowej związana z Kliniką Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskała specjalizację I i II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych. W 2003 roku uzyskała tytuł specjalisty endokrynologa, a w 2019r tytuł androloga klinicznego. Posiada duże doświadczenie szpitalne i ambulatoryjne w leczeniu schorzeń endokrynologicznych oraz andrologicznych – wieloletni staż pracy w Klinice Endokrynologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce chorób endokrynologicznych i andrologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób tarczycy, nadnerczy, hirsutyzmu, zaburzeń miesiączkowania u kobiet, zaburzeń endokrynologicznych w ciąży, niedoboru testosteronu , ginekomastii oraz niepłodności u mężczyzn. Zajmuję się także diagnostyka hormonalną niepłodnych par.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

Praca doktorska z zakresu endokrynologii pod tytułem: „Czynność tarczycy u ciężarnych kobiet zdrowych i z chorobą Hashimoto w warunkach profilaktyki jodowej”

Autorka i współautorka szeregu publikacji oraz doniesień zjazdowych z dziedziny endokrynologii.